Importerzy z Chin

Rynki w państwach azjatyckich znacząco różnią się od tych, które znane są nam w Europie. Wpływ ma na to odmienna kultura i podejście do zawieranych transakcji. Niemniej jednak, importerzy z Chin mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie negocjacji z producentem. Znajomość rynku, panujących na nim zasad i odpowiednie podejście do partnera biznesowego zapewniają sukces każdego przedsięwzięcia. Importerzy mogą być pewni, że przed wysyłką towaru z Chin, sprawdzimy nie tylko wiarygodność producenta, ale również jakość samego towaru.

Zależy nam bowiem na zadowoleniu klienta i tym, aby jego inwestycja była jak najbardziej rentowna. Importerzy z Chin, którzy zdecydowali się z nami współpracować, cenią naszą rzetelność i profesjonalne podejście do sprawy. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wiemy bowiem jak odmienny od europejskiego jest rynek Chin. Zaufały nam duże firmy, które działają już wiele lat, ale również importerzy z mniejszych przedsiębiorstw, które dopiero zaczynają swą działalność. Pomimo tego, że wymiana handlowa jest nieco bardziej skomplikowana, importerzy z Chin wykazują nieustanne zainteresowanie dalszym sprowadzaniem towarów, co świadczy o dużej rentowności całego przedsięwzięcia.

Active Trade

ACV Trading

Blu
Comex

KAR

Lion Toys
Orchard Toys

Looolo Textiles

Eureda
Zen Garden s.r.o.

Miro

Paradise Berlin GmbH
MekarSkontaktuj się z nami!
tel. +48 61 8630 510
fax +48 61 6247 125
office@import-worldwide.com

Import z Chin, ciekawostki:

Jako, że do wszelkich ustaleń podchodzą honorowo, większą wartość ma dla nich umowa słowna, niż podpisanie kontraktu. Umowy podpisują raczej jako gest dobrej woli, niż rzeczywiste potwierdzenie warunków.