Import z Chin

Chiny od lat przodują na liście najszybciej rozwijających się gospodarek świata. Polska wiele zyskuje poprzez import towarów z tego kraju. Naszą ofertę kierujemy do osób, którym zależy na dochodowej wymianie handlowej nie tylko z Chinami, ale również innymi państwami Azji i Ameryki Południowej. Dzięki nam, import z Chin staje się niezwykle prostą sprawą. Oferta Import–worldwide.com przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swą działalność, jak i dla tych, którzy na rynku funkcjonują już wiele lat. Zapewniamy pośrednictwo w skomplikowanych zadaniach zewnętrznych, które charakteryzują import. Chiny mogą stać się równie przyjaznym rynkiem, jak te, z którymi mamy styczność w Europie.

Korzystając z naszej oferty, import z Chin pozwoli Państwu znacznie obniżyć koszty zakupu i transportu towarów. Nasze usługi jesteśmy w stanie dostosować do klienta i jego potrzeb. Wiemy z jakimi problemami może wiązać się import. Chiny to państwo o odmiennych tradycjach kulturowych, w nieco inny sposób przeprowadzane są tu więc transakcje. Świadczymy usługi o charakterze kompleksowym. Jesteśmy w stanie przejąć na siebie każdy element procesu, z którym wiąże się import z Chin. Zarówno jeśli dotyczy on początkowej fazy, zorganizowania transportu czy też negocjacji z dostawcą.

To jednak nie koniec naszej oferty. Przewidujemy bezpłatną wycenę kosztów, z którymi wiąże się import. Chiny posiadają mnóstwo producentów, dlatego też jesteśmy w stanie sprawdzić każdego z nich pod względem wiarygodności. Na życzenie, możemy dostarczyć próbkę pożądanego towaru. Kontrolujemy też przebieg zleconej produkcji, tak aby import pod wskazany adres przebiegał bez problemów. Ponadto, oczywiście przeładunek i magazynowanie towarów oraz organizacja odprawy celnej. Możliwe jest również zorganizowanie spotkań z kontrahentami z takich państw jak Chiny, Hongkong, Indie itp.
Skontaktuj sięz nami!
tel. +48 61 8630 510
fax +48 61 6247 125
office@import-worldwide.com

Import z Chin, ciekawostki:

Chińska kultura biznesowa jest ściśle powiązana z filozofią życia. Przed nawiązaniem kontaktów warto poszukać informacji o rytuałach życia codziennego i zawodowego, by uniknąć wpadek przy np. podawaniu ręki, wymianie wizytówek, wchodzeniu do pomieszczenia.